Kdy, Kde a Jak

Gothic-vanilla

Zřícenina Choustník

2.-3. listopad 2019

300,- předem na účet
nebo
500,- na místě

Číslo účtu bude zveřejněné po začátku registrace.

nepl@seznam.cz

+420 776 427 725

Kdy- 
Akce probíhá 2. a 3. listopadu 2019
Na hradě ale budeme už od pondělí viz. harmonogram

Kde-
Naše hra se bude konat na hradě Choustník a jeho okolí. Místo se nachází asi 10 minut od dálnice D3 východně od Soběslavi

Jak- 
 Autem - za vesnicí Choustník se nachází parkoviště (pokud by bylo plné, museli by jste auto odstavit ve vesnici). Nahoru na kopec se musí po svých, nebo skřetím taxi.

Autobusem - doporučuji se dostat do Veselí nad lužnicí, Soběslavi a nebo do Tábora. Odsud nasednou na autobus směr Choustník. Z vesnice je to k hradu asi 1,5 km.

Skřetí taxi- nahoru na kopec je to asi 1 km, aby jsme si udrželi dobré vztahy se vsí, není možné nahoru pustit všechna auta. V pátek 1.11. bude proto od 14.00 jezdit nahoru auto a nakládat věci a když bude místo, tak i lidi. V základu každou hodinu a pak podle potřeby i vícekrát do hodiny.

Zázemí- 
Na akci máme k dispozici 4 Toi Toiky, pitnou vodu v cisterně a nepitnou na mytí rukou vedle záchodů. Na místě bude i dřevo na podpal. Bude k dispozici i hospoda, ovšem krytá je právě jen ona a věž mágů. Proto si s sebou vezměte teplé oblečení a historické stany :) Nějaké dřevěné baráčky v kterých můžete ulehnout budou ale nespoléhal bych na to :) . Ještě poprosím lidi co si berou stany aby nás o tom informovali.

Harmonogram-
28.10.
Příjezd orgů, stavba kulis, každá ruka vítána
1.11. Příjezd hráčů, ubytování, registrace
2.11. Sobota do 9 poslední registrace, od 9 začíná hra
Noční (po setmění) Probíhá pouze na hradě z bezpečnostních důvodů, hráči nemohou přijít o život, jen o herní předměty
3.11. Neděle Hrajeme od 9 do 17.00 hodin. Poté je konec hry a začínají bujaré oslavy
4.-6. 11. Uklízení hradu a okolí